Logo BIP
Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Piątek

Interpelacje i zapytania

Interpelacje i zapytania Radnych.

Interpelacja

Numer: 38, rodzaj: interpelacja

Skierowane do: Burmistrz
data wpływu: 2022-05-25, data przekazania: 2022-05-25

1. Proszę o kontakt z energetyką oświetlenie odnośnie uszkodzonych lamp ulicznych na osiedlu Konarskiego (2x lampy, wewnątrz osiedla pomiędzy blokami nr 24 i 26, 2x lampy wzdłuż parkingu przy ulicy Konarskiego, lampa włączająca i wyłączająca się na łuku drogi osiedlowej przy bloku 24A

2. Prośba od rodziców dzieci bawiących się na placu zabaw przy Ośrodku Zdrowia. Rodzice proszą o dostawienie kilku ławek parkowych. Liczba dzieci bawiących się na placu w ostatnim okresie bardzo wzrosła. Spółdzielnia Mieszkaniowa w ubiegłych latach postawiła 2 ławki, z których jedna uległa uszkodzeniu. Spółdzielnia dostawi na plac jedną ławkę niemniej proszę o dostawienie jeszcze dwóch ławek, nie muszą być nowe.

 

Treść interpelacji dostępna w załączniku do pobrania

Interpelujący

Imię i nazwisko Funkcja Nazwa klubu
Tomasz Kucharczyk radny

Odpowiedź

Odpowiadający: Burmistrz

Wydział merytoryczny: , data odpowiedzi: 2022-05-25

1. Burmistrz Piątku Krzysztof Lisiecki odpowiedział,że sprawa dotycząca uszkodzonych lamp na osiedlu Konarskiego została już zgłoszona do zakładu energetycznego. Podczas układania linii gazociągu został uszkodzony kabel od lamp - energetycy będą starali się to naprawić.

2. Burmistrz Piątku Krzysztof Lisiecki odpowiedział, że liczba osób skierowana do prac interwencyjnych jest ograniczona jednak postaramy się postawić ławki na placu zabaw.